If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

DLSS 3.5 v Game Ready ovladačích pro dnes vycházející Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

+ benchmarky, video.

Dnes, tedy 21. září, vychází aktualizace hry Cyberpunk 2077 na verzi 2.0, která přináší řadu vylepšení, včetně podpory DLSS 3.5. V režimu Overdrive využívající plný ray tracing novinka zlepší kvalitu díky funkci Ray Reconstruction čistotu odrazů i věrnost globálního osvětlení a dynamického chování světel.

Výše zmíněná technologie pro rekonstrukci paprsků je k dispozici všem majitelům GeForce RTX. GeForce RTX řady 40 pak nabízejí podporu všech funkcí, které DLSS 3.5 nabízí. Tedy kromě Ray Reconstruction a Super Resolution také Frame Generation pro generování celých snímků pomocí umělé inteligence, které zejména v náročném režimu Overdrive dokáže jejich frekvenci znásobit. Další výhodou je nárůst výkonu i v případě, že hru brzdí limit na straně CPU. Snížení latence má pak na starosti integrovaná technologie NVIDIA Reflex.

Samotné DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty vychází 26. září s podporou všech výše zmíněných technologií. DLSS 3.5 přinese téměř pětinásobné FPS při rozlišení 4K a maximálním nastavení detailů.

Ve 1440p DLSS 3.5 přináší trojnásobek snímků za sekundu. Díky tomu je možné při maximálním nastavení i plném ray tracingu dosáhnout na GeForce RTX 4070 a vyšších přes 60 FPS.:

V 1080p zaznamenají všechny GeForce RTX řady 40 také v průměru trojnásobný nárůst snímkové frekvence.

Nové ovladače také optimalizují zážitek při hraní: Party Animals s DLSS 2 a Reflexem, Warhaven s DLSS 3 a Reflexem a Witchfire s DLSS 3 a Reflexem.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments