If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O nových způsobech hraní Cyberpunk 2077 v Phantom Liberty

+ co vše se zásadně změní v rozšíření?

Na vysílání Opening Night Live si CD Projekt Red přichystal nový trailer z 26. záři vycházejícího datadisku The Phantom Liberty pro Cyberpunk 2077.

Pojednává o nových způsobech hraní, které do tohoto oblíbeného titulu přinese jak rozšíření, tak zdarma šířený patch 2.0.

Předveden tam je nový strom schopností Relic, který vám umožní osvojit si další silné schopnosti pro úplně odlišné styly hraní a specializace postav. Nová hustě zalidněná lokalita Dogtown přinese nekonečně dynamických událostí a misí, nové oblečení, zbraně, cyberware atd.

V The Phantom Liberty bude také redesignovaný systém perků, díky nimž sejmete nepřátele originálními cestami. Nepřátelská umělá inteligence také bude vylepšena, aby byly boje více dynamické a intuitivní.

Hodně překopaný bude také systém policie, jejíž umělá inteligence bude zásadně vylepšena, aby reagovala více realisticky a zapáleně, včetně postavení bloků na silnicích, snahy o vytlačení vás z vozovky atd. Při pohybu na kolech po Night City také zažijete nové boje z dopravních prostředků, kdy můžete střílet během jízdy.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments