Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do Khornova světa vstoupíte v Total War: Warhammer 3

Lebkodrtič přiblížen + DLC do dvojky.

Vítejte v zemi zuřivých bestií, kultistů lačnících po krvi a démonů rozsévajících smrt.

Creative Assembly a SEGA přiblížili, kdo je Khorn v chystané fantasy real-time strategii. Největší království v Říši Chaosu patří právě jemu, bohovi bitev, Krvavému bohovi, Lebkodrtiči.

Watch on YouTube

Skarbrand býval nejmocnějším z Khornových démonů. Jeho pýcha ho zničila. Byl propuštěn ze služeb Krvavého boha a vyhnán z Říše Chaosu. Trýzněný svým pádem se prochází říšemi smrtelníků i nesmrtelných - jako ztělesnění neutuchající zuřivosti, kterou nelze zastavit. Skarbrand má coby nejmocnější bojovník na blízko, který kdy vstoupil na bojiště hry Total War: Warhammer, celou řadu jedinečných schopností, které zlepšují jeho bojové dovednosti. Jeho sekery Masakr a Jatka s každým zabitím zvyšují udělené zranění, zatímco schopnost Hřmot nekonečného hněvu mu umožňuje použít ničivý útok, kdy je schopen dštít oheň. Kromě toho má také pasivní schopnost, díky níž dokáže v nepřátelích se slabou vůli rozdmýchat běsnění, které jim zabraňuje stáhnout se z jím řízeného krveprolití.

Jelikož jsou Khornovi démoni ztělesněním svého boha, jsou svalnatí, suroví a uvítají každou příležitost, kdy mohou jít prolévat krev. Nenávidí magii a jsou rychlou armádou, která si vychutnává, když se k nepříteli může dostat blízko a způsobit mu drtivý úder, než dá průchod svým schopnostem v boji muže proti muži. Čím déle tito bojovníci, bažící po lebkách, zůstanou ve víru bitvy, tím zdatnější jsou, protože se jim odemykají bojové bonusy.

Kromě zkrvaveného odhalení ras pro Khorna hráče čeká také poslední balíček šlechticů do hry Total War: Warhammer 2. The Silence & The Fury bude obsahovat dlouho očekávaný návrat bestií vedených Tauroxem Mosazným býkem, který bude soupeřit s Oxyotlem Neviděným z řad ještěrů.

Read this next