Skip to main content

Dva režimy na PS4 Pro a Xbox One X ve Star Wars Jedi: Fallen Order

+ nadšené ohlasy redaktorů z tří hodin.

Na prezentačce pro novináře oznámili EA, jaké možnosti hraní budou mít majitelé PlayStation 4 Pro a Xbox One X. Zvolit si mohou ze dvou klasických režimů.

Buď Quality mód, který zamkne chod Star Wars Jedi: Fallen Order na 30 fps, což má garantovat "silnější zážitek" a snad i o trochu hezčí grafiku.

Nebo sáhnou po Performance módu, který si klade za cíl 60 fps, ale musíte počítat s tím, že někdy jich prostě hra nebude schopna dosáhnout, dle výpočetní náročnosti dané herní situace.

Oproti tomu na standardním modelu PS4 bude nutno vystačit si jen s chodem okolo 30 fps. Řekl to Paul Hatfield z Respawnu pro We Got This Covered.

Dnes bylo také uvolněno embargo na finální dojmy zahraničních redaktorů z tří hodin téměř hotové hry, plánované na půlku listopadu i pro PC.

Dle IGN jde o mnohem větší a hlubší hru, než se dopředu předpokládalo. Prý to je TA velká third-person akce dle Star Wars, na kterou jsme mnoho let marně čekali.

WindowsCentral prohlásili, že studio Respawn obnovilo ztracenou víru ve hry na motivy Hvězdných válek. Strach, že jsme dosud neviděli více z hraní, když zbývá méně než měsíc do vydání, je prý neopodstatněný.

Fallen Order prý svou kvalitou vybočuje z řady ostatních Star Wars her, myslí si zase Variety. Hra prý odmění za prozkoumávání a přemýšlení v boji (ala Dark Souls), takže má jít o zajímavou výzvu.

Trochu pesimističtější je snad jedině GameSpot, dle něj nejde o přelomový titul, přesto mu to neubírá z atraktivity. Hra si prý půjčuje spoustu nápadů a prvků z jiných AAA singleplayerových dobrodružství, když je o procházení propojených prostředí a filmových akčních sekvencích. Nicméně tím, že je na motivy Hvězdných válek a vyskytuje se v ní obsah jako nové planety či využití Síly, tím je lákavá.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Read this next