Skip to main content

Global Mobilization s kampaní z období studené války

První Arma 3 Creator DLC venku.

České herní studio Bohemia Interactive a tým tvůrců Vertexmacht vydávají první Arma 3 (Xzone.cz) Creator DLC s názvem Global Mobilization - Cold War Germany.

Jde o první z řady obsahových rozšíření pro Arma 3 od komunitních týmů, které Bohemia Interactive pomáhá vydávat. Stojí 20 eur na Steamu.

Global Mobilization - Cold War Germany se odehrává v osmdesátých letech 20. století v severním Německu. Vedle nového terénu nabízí DLC spoustu nových vozidel, zbraní, vybavení a uniforem.

Samozřejmě nechybí příběhová singleplayer kampaň a sestava multiplayerových scénářů od tvůrců z dvoučlenného týmu Vertexmacht, kteří mají na kontě vývoj profesionálních her, službu v armádě, ale hlavně dlouhodobé členství v celosvětové Arma komunitě.

Hlavní prvky Global Mobilization - Cold War Germany DLC:

  • 419 km2 "Weferlingen" terén.
  • Možnost hrát za západní a východní Německo.
  • 42 vozidel a jejich variant.
  • 21 zbraní a jejich variant.
  • Singleplayer kampaň o 10 misích.
  • 17 multiplayerových scénářů.

Blíže ho přestavují trailer a obrázky okolo.

Společně s vydáním Global Mobilization se Bohemia Interactive rozhodla snížit cenu základní hry Arma 3 a dříve vydaných DLC. Arma 3 je od teď dostupná za cenu 27.99 EUR / 29.99 USD / 23.99 GBP (dříve 34.99 EUR / 39.99 USD / 29.99 GBP), zatímco Arma 3 DLC krom Karts a Tac-Ops jsou k mání za 8.99 EUR / 9.99 USD / 7.49 GBP. Na základně úpravy cen jednotlivých DLC došlo i k úpravě cen všech Arma 3 bundlů.

Watch on YouTube

Read this next