Skip to main content

Mapa Brodalen Bridges a další obsah ve Vigor updatu 1.1

+ už 2,5 miliony hráčů.

České herní studio Bohemia Interactive s radostí oznamuje vydání nového updatu pro svou Xbox One exkluzivní shoot and loot akci Vigor, kterou si i díky dočasnému vyzkoušení zdarma zahrály už 2,5 miliony hráčů.

Update 1.1 s podtitulem Bridge přináší důležité novinky a nový herní obsah pro už tak obsáhlý titul. Konkrétně nabídne zcela novou mapu Brodalen Bridges, herní event nazvaný Burried Cache, nové zbraně, vytrvalost postav, detekci team killerů a mnoho menších úprav a oprav.

Mapa Brodalen Bridges s výrazně vertikálním profilem nabídne hráčům nové strategické možnosti a zcela jinou hratelnost, než na kterou byli doposud zvyklí. V módu Buried Cache se náhodně objevují polaroidy navádějící hráče na místo s ukrytým pokladem. Pokud se outlanderovi podaří rozpoznat lokaci skryté truhly, bude odměněn jejím bohatým obsahem.

Watch on YouTube

Do hry přibyly také nápovědy a tipy při načítání, které hráčům pomohou získat další užitečné informace o hře. Nově nechybí ani detekce team killerů či prvek Stamina Additives. Díky němu hráči pocítí tíhu nesených předmětů a vybavení.

Update Vigor 1.1: Bridges dále přináší: nové barevné varianty kosmetických doplňků, vyvážení hratelnosti v modu challenges, nové zbraně, změny v kameře a pohybu (konkrétně animace Iventory Load a Machine Gun stance), změny u vychýlení, rozsahu a intenzity zpětného rázu zbraní, shooting range refactor, přepracování systému lootingu a zjednodušení Store rarities.

Read this next