Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Microsoft Flight Simulator má detailního průvodce doporučeným hardware

+ GeForce Garage PC a fotosoutěž.

Novinky od společnosti Nvidia k aktivitám spojeným s jednou z nejnáročnějších her současnosti.

Microsoft Flight Simulator se velice záhy po svém uvedení stal next-gen etalonem maximální realističnosti s velmi přesnou mapou celého světa i detailním zpracováním známých měst a letišť, které získal prostřednictvím bezplatných aktualizací. To vše s sebou samozřejmě nese obrovské nároky na grafický výkon a spoustě hráčů se bude hodit upgrade hardware.

Digital Foundry otestovalo Microsoft Flight Simulator do nejmenších detailů. Redaktoři z naší britské centrály sestavili skriptované testy výkonu s jejich optimalizovanými nastaveními pro Dauhá, New York, Tokyo a Londýn, který bude v rámci bezplatné aktualizace vylepšen.

Watch on YouTube

Vyplývá z nich, že GeForce RTX řady 30 přinášejí v průměru dvojnásobný nárůst výkonu v porovnání s GeForce GTX řady 10. Oproti RTX řady 20 je nárůst také velmi znatelný - až 53 %.

Video analýza od Digital Foundry je detailním průvodcem upgradem hardwaru zohledňujícím všechny cenové kategorie. Přehledně ukazuje, jakou kvalitu obrazu jednotlivá nastavení poskytují a s jakou konfigurací jich lze dosáhnout při zachování dostatečných fps.

GeForce Garage představuje ultimátní Microsoft Flight Simulator PC. Tým složený ze zkušených modderů a nadšenců sestavil ultimátní PC pro Microsoft Flight Simulator. Pyšnit se může kokpitem sestaveným z trojice LG CX 65" OLED TV s celkovým rozlišením 5760x1080 a pohyblivou platformou od LogitechG a Next Level Racing. Na hráče tak čeká opravdu realistický dojem z letu kombinující širokoúhlé zobrazení s hmatovou i pohybovou odezvou. Zobrazení pohání GeForce RTX 3080 s vodním chlazením od EK.

Watch on YouTube

Soutěž: Nvidia na fóru Microsoft Flight Simulator spustila fotografickou soutěž o GeForce RTX 3080 a Premium Deluxe edice hry. Stačí pomocí vestavěného fotomódu pořídit zajímavý snímek oblíbené destinace. Detaily a podmínky soutěže jsou zde.

Read this next