If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Motorstorm Apocalypse se spoustou DLC

Demo vyjde už počátkem roku 2011.

Na oficiálním Playstation blogu se objevilo pár zajímavých novinek k připravovanému Motorstorm: Apocalypse, který by měl podle něj vyjít na jaře 2011.

Ve videu, na nějž se můžete dole podívat, byla představena trať Skyline - jedete po střechách mrakodrapů, které se postupně boří, hroutí a vybuchují.

Také je v něm vidět pár nových vozidel, včetně superbiků a čtyřkolek. Vývojáři slibují, že bude možné své vozy různě upravovat - a to jak pomocí perků, tak i vizuálně. Také bude hra obsahovat nový mód, kdy můžete na soupeře ukazovat různé posuňky (ano, něco jako když předjedete soupeře a ukážete mu vztyčený prostředníček).

Hra bude obsahovat také fotomód, což znamená, že během závodů můžete pořizovat fotografie ve vysokém Full HD rozlišení. To asi v momentě, kdy jste stejně poslední a nemusíte se tolik věnovat řízení.

Před vydáním hry by mělo vyjít demo, pravděpodobně už počátkem roku. Vývojáři v Evolution říkají, že mají velké plány se stahovatelnými přídavky - jedním z nich bude celá trať na herním ostrově, která by měla být zdarma.

Motorstorm: Apocalypse bude hodně propojen s PSN a PSN Plus. Majitelé Plus účtu budou dostávat zdarma bonusy, které neplatící hráči nedostanou (skoro věříme, že ten ostrovní DLC zdarma bude právě jen na PSN Plus).

Samozřejmostí je pak podpora stereoskopického 3D (tu už si nejspíš Sony u PS3 exkluzivit vymaňuje).

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments