Skip to main content

MotorStorm Apocalypse v ČR podle plánů

Kvůli Japonsku bude mírnější propagace.

Očekávaná závodní hra MotorStorm Apocalypse u nás vychází dnes, podle plánů. Vzhledem k motivu nového MotorStormu se Sony rozhodlo ve Velké Británii vydání posunout, o čemž jsme už psali zde.

"Jsme šokovaní a zároveň smutní z toho, jakým způsobem zasáhlo zemětřesení a tsunami Japonsko," řekl Eurogameru Ivan Bradáč z českého zastupitelství Sony. "Myšlenkami jsme se všemi postiženými včetně našich kolegů z rodiny Sony, kteří v Japonsku žijí a pracují. Jsme si vědomi paralely mezi těmito událostmi a tématem hry MotorStorm a děláme vše možné, abychom byli za dané situace co nejcitlivější."

"Přestože je samotná hra již v distribuci, omezíme její další dodávky a dále odstraníme marketingové materiály v nejvyšší možné míře, a kde to jen bude možné, odsuneme i uvedení titulu na pozdější dobu."

"Díky distribučnímu modelu v případě České a Slovenské republiky není možné u nás uvedení hry již odsunout, tak jak je tomu například ve Velké Británii. Hra tedy vyjde v původním termínu."

MotorStorm: Apocalypse jsou akční závody, které se odehrávají ve fiktivním americkém městě inspirovaném San Franciscem, jehož stíhají zemětřesení při nichž se závodí.

Read this next