Skip to main content

Game Page s reportážemi o hrách roku

Plus konzolový díl o MotorStormu se scénkami.

Jak doma zabít čas při dnešním návratu zimního počasí? Špatným nápadem nemusí být mrknutí na poslední dva díly Game Page.

Speciální díl z 30. dubna se věnuje slavnostnímu vyhlášení divácké ankety o Hru roku 2010. Oproti těm jinde se liší přítomností méně známých titulů World of Tanks, wrestlingu WWE Smackdown 2011 (dokonce na 4. místě) nebo Floorball League, což reflektuje odlišné publikum televizního pořadu.

Mafia II skončila na 3. místě a k této příležitosti byl vyzpovídán správce fanouškovské stránky Aleš Horák z mafia.czech-games.net, který se ohlíží za vydáním hry a ohlasy komunity. Mass Effect 2 to dotáhl na druhou pozici, což komentuje komunitní/online manažer Slavomír Benko z EA Czech. A titul Hra roku 2010 si odnesla...? Podívejte se sami!

Příjemným bonusem je reportáž "Jak začít v Minecraftu", která vám vysvětlí, jak se tady buduje obydlí, že se opotřebovávají nástroje, jak jdou využít koleje coby takové horské dráhy nebo jaké jsou vlastně technické nároky pro hraní multiplayeru této populární původně freewarovky.

Předešlému konzolovému dílu, který se vysílal během Velikonoc, vévodí videorecenze závodů MotorStorm: Apocalypse. Ostatně apokalyptický motiv se nese celým pořadem, včetně vtipných scének s rozbíjením již tak zoufalých českých silnic nebo debatou Terminátora s Ondrou Broukalem o náboru nových recenzentů.

Rychlý přehled vám názorně předvede novou verzi xboxového gamepadu či ovladač PlayStation Move Sharpshooter. V reportáž se zástupce specializovaného webu rozhovořil o nejlepších hrách pro iPhone. U Infinity Blade (na Unreal Engine 3) nebo střílečky NOVA 2 nelze přehlédnout známý problém s nepraktickým dotykovým ovládáním těchto akčních žánrů, když si prsty překrýváte část displeje.

Doplněk pak tvoří menší recenze plošinovky Kirby's Epic Yarn nebo Yoostar 2. Konzolový díl Game Page sledujte ve streamu zde.

Read this next