Skip to main content

Vyšlo demo MotorStorm: Apocalypse

A jak obstál v prvních recenzích?

Dnes ve světě padlo embargo na recenze závodů MotorStorm: Apocalypse, které dle očekávání sbírají nadprůměrné skóre, a před několika minutami se na PlayStation Network objevila také hratelná demoverze hry, která čítá 1206 MB. Nabízí k vyzkoušení jednu trať s dvěma vozy.

Britský Eurogamer plné verzi ve svém dnešní recenzi věnoval hodnocení 8/10 za báječný dubstepový soundtrack, úžasné vizuální zpracování, interaktivní prostředí i dojem závratné rychlosti. Novému MotorStormu prý svědčí, že svoji příběhovou kampaň nebere moc vážně a naopak nechává herní prostředí, aby se postupně rozpadalo a podléhalo válkám gangů.

Autoři prý neberou nijak vážně ani ovládání vozů, takže ani Apocalypse neusiluje o příliš velký realismus. Možnost strhávat vůz do stran a boostovat rychlost hře pomáhá a pokud byste to s turbem náhodou přehnali, vždy se můžete zchladit v kalužích a jezírkách vody, jako tomu bylo v druhém díle.

Identické skóre 8/10 hře udělily také servery Lazygamer a Sixth Axis, podle nichž nový MotorStorm rozhodně není dokonalým titulem, ale díky destruktivnímu prostředí si zachovává správný arkádový ráz.

Velké vizuální haló už se tolik nelíbilo serveru CVG, který si navzdory vysokému skóre 8.9 stěžuje, že "samotné závodění trochu ustoupilo spektáklu". Plná verze třetího Motorstormu pro PS3 vyjde příští pátek, my zatím hru od Sony ještě neobdrželi.

Nejnovější japonský trailer

Read this next