Skip to main content

Na letní párty ve Forze Horizon 5 můžete řídit legendy

A co bude dál?

Letní mexická párty je tady a pravděpodobně neexistuje lepší způsob, jak si ji užít, než za volantem šesti nepřehlédnutelných aut. Navíc jsme také vyslyšeli volání fanoušků jízdy pod hvězdnou oblohou a přidali do hry dlouhý noční cyklus.

Microsoft říká, že si všiml, jak moc se vám líbí prohánět se po silnicích v Horizonu během akcí Midnights a pečlivě prý zvážili, jak nejlépe vyřešit možnost nastavení prodlouženého trvání noční doby. Výsledkem je vyvážený systém, kde je noční doba podstatně delší než dřív, ale ne tak dlouhá, jako při Midnights v Horizonu. "K této změně jsme se rozhodli zcela na základě vašich příspěvků v sekci Suggestions Hub, což je to nejlepší místo ke sdílení vašich podnětů a připomínek k Forze Horizon 5. Prodloužení noci si určitě vyzkoušejte a doufáme, že se vám bude líbit!"

Nový příběh Horizon: Icons of Speed - Nová Horizon Story vám představí rychlostní legendy neboli Icons of Speed. Jakmile začne letní sezóna, můžete se těšit na první kapitolu z celkem osmi. V nich se potkáte s Alejandrou, šéfmechaničkou festivalu Horizon a s její pomocí usednete do legendárních vozů historie automobilových závodů. Odměnou za dokončení Horizon Story Icons of Speed vám bude Hennessey Camaro Exorcist z roku 2019.

Letní pařba na stadionu Horizon - Horizon Stadium se promění jak se sluší a patří na letní párty – objeví se na něm třeba rampy v letním stylu a ničitelné rekvizity. Obdobnou změnou projde i Horizon Street Scene, kde vyrostou nové dekorace a rovněž ničitelné objekty.

K dispozici vám bude i tým v zákulisních prostorách festivalu Horizon, kde se budete moct příjemně osvěžit. Například ve druhém týdnu série budete moct poblíž Playa Azul hledat sběratelské zmrzlinové kornouty. Snad se vám při tom všem podaří udržet motory v optimální provozní teplotě!

Na novinky se mohou těšit i tvůrci v EventLabu, kteří v plánovači najdou například výřez palmy nebo vlny, zmrzlinový kornoutek, obří plážový míč nebo nafukovací kruh.

Nedílnou součástí letní párty v Horizonu je pět pozoruhodných aut, která můžete získat v rámci festivalového playlistu: 2018 DeBerti Ford Mustang GT, 1973 Ford XB Falcon GT, 1970 Hot Wheels Pontiac Firebird Trans Am Custom, 2022 Toyota GR86 a 1973 Pontiac Firebird Trans Am SD-455.

A co bude dál? Na mexickém Horizonu oslavíme také bohatou historii italských automobilek jako Alfa Romeo, Fiat, Abarth nebo Lancia, které na festival dorazí už v srpnu. Další informace vám přineseme další informace. Do té doby si užívejte letní párty v Horizonu!

Read this next