Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na obzoru Midnight Suns, nextgen patch Red Dead Redemption 2 a odhalení Modern Warfare 2

Ale State of Play nikoli - souhrn spekulací.

Navazuje to na obdobnou zprávu ze začátku května: taktické RPG Marvel's Midnight Suns bylo proklepnuto další ratingovou organizací udělující věkové doporučení (od 15 let), tentokrát z Jižní Koreje.

Opět tedy jde o důkaz, že tato komiksová hra od Firaxisu a Take 2 je na spadnutí a může vyjít v průběhu léta.

Docela známý insider AccountNGT zase proflákl, že Red Dead Redemption 2 má zanedlouho dostat nextgen patch, který hru vylepší na PlayStation 5 a Xbox Series.

Čili něco ve stylu nextgen upgradu u Grand Theft Auto 5 z konce letošní zimy, který sice možná trochu zaostával za očekáváními (a oproti PC verzi), ale pomohl zvýšení prodejů. Divné je, že dotyčný pak tweet z nějakého důvodu smazal.

Třetí šuškanda v tomto souhrnu se týká příštího vysílání State of Play od Sony. Redaktor Jeff Grubb se čím dál více přiklání k možnosti, že v červnu se nejspíš žádné konat nebude a že další má proběhnout až v září.

Pre-E3 spekulace samozřejmě nemohou být bez Toma Hendersona, který patří mezi nejčastější zdroje úniků a díky kontaktům v Infinity Ward by se plést neměl.

Podle jeho čerstvých zjištění bude Call of Duty: Modern Warfare 2 nakonec odhaleno až 8. června, nikoli začátkem měsíce, jak se dosud myslelo.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Marvel's Midnight Suns

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments