Skip to main content

Několik kvalitních videí z hraní DiRT 3

Z lesní rally v Michiganu i jízdy na sněhu.

Pořadu PowerPlayr se dostalo té cti, že mu Codemasters povolili natočit dlouhé ukázky z hraní nadcházejících závodů DiRT 3. Každý všední den v tomto týdnu proto vydává nahrávku jedné trati, a narozdíl od těch měsíc starých jde o kvalitní (tzv. direct-feed) záznam výstupu přímo na obrazovku.

Máte tak jedinečnou šanci spatřit z různých pohledů kamer celý průběh závodění na podzimní rally v americkém Michiganu, kde se jezdí na štěrku a asfaltu po úzkých lesních cestách nebo skrz vesnice. Nebo se podíváte do Norska, kde řidič zkouší ovládat auto plovoucí na sněhu.

To odshora první video vám přiblíží nejdříve pohled z továrního Fordu Fiesta WRC Miko Hirvonena, kdy uvidíte nejen stále velmi sporadické publikum, ale již lepší útěky diváků z trati, což už dříve nabídlo třeba druhé V-Rally. Druhé video ukazuje zbrusu nový Mini CountryMan WRC, jenž bude nasazen v reálu do šampionátu až v průběhu letošní sezóny. A konečně poslední snímek zcela dole přibližuje opět Fiestu, tentokrát jezdce Kena Blocka, jak drtí efektní parádičky v Gymkhaně na speciální trati okolo bagru s lopatou a rypákem.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

(Pozn.: první dva díly série od PowerPlayr např. z Keňy jsou natočené pouze kamerou před televizí, proto je sem nedáváme).

Read this next