If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nemohlo být lepšího ověření pravosti Silent Hill. A další uniklé obrázky

+ dohoda Sony s Bloober Team.

V pátek časně ráno jsme jako první informovali o uniklých obrázcích ze Silent Hill a události pak nabraly docela rychlý spád...

Twitter DuskGolema, který je zveřejnil, okamžitě dostal výhružku o autorských právech (DMCA) a byl mu na sociální síti dočasně zamčen uživatelský účet, s varováním, že při opakovaném provinění o něj úplně přijde, takže se raději podvolil.

Každopádně asi nemohlo být lepšího potvrzení pravosti těchto materiálů, než právě zmíněný krok Konami, kterým se jejich šíření před oficiálním ohlášením ani trochu nezamlouvá, ale už to beztak nemají šanci zastavit.

Kotaku pak sehnalo ještě dodatečný obrázek zachycující tu samou místnost s pytli a odpadky nějakého vetešníka, ale z jiného úhlu, s postelí, knihami a oknem.

Kvůli tomuto dění okolo údajného Silent Hillu někdo vyštrachal dříve přehlédnutou fiskální zprávu polského studia Bloober Team z dubna.

Píše se tam, že podepsali významnou licenční a distribuční dohodu se Sony pro distribuci vybraných titulů na novém distribučním systému.

Může se to týkat buď jejich spolupráce ohledně pokračování Silent Hill (ačkoli uniklé obrázky spíš budou z toho jiného projektu od nějakého japonského studia), tak i uvedení jejich starších her na vyšší úrovně předplatného PlayStation Plus od červnového restartu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Silent Hill

PS1

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments