If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Patrně falešný teaser na Silent Hill

Fanoušci jsou však ve varu.

Čtvrt milionu zhlédnutí to už nasbíralo, takže poptávka po návratu této sérii survival hororů tu evidentně existuje, ale je to krajně podezřelé.

Údajný teaser na oznámení nový díl Silent Hill dostal fanoušky do varu, ale byli bychom skeptičtí ohledně jeho pravosti.

Působí docela lacině, jako by si někdo jen hrál s grafickým programem a chtěl získat svých pár minut slávy.

V krátkém videu se praví, že k oficiálnímu ohlášení má údajně dojít příští týden, 12. července.

Podezřelý je také jeho údajný zdroj, kterým má být interní prezentace Konami. Těžko si však představit, že by japonský vydavatel odbyl své klíčové obchodní partnery či investory jen něčím tak strohým a krátkým, co je úplně o ničem.

Pokud se na takových předváděčkách podobné tituly vyskytují, buď to je ve formě pouhé vizualizace nebo rovnou řádného traileru, kdežto takové teasery spíš obvykle sloučí pro nálákání veřejnosti na sociálních sítích.

Za nás tedy tipujeme, že toto bude na 95% podvrh - ačkoli jinak hra Silent Hill zřejmě vzniká, viz dřívější požadavky výrobce na odstranění některých "skutečných" úniků z minulých měsíců.

Nezbývá než doufat, aby se v půlce července v případě, že k ničemu nedojde, nerozjela nenávistná a toxická kampaň vůči Konami a jeho zaměstnancům, jako tomu bylo u God of War Ragnarok.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Silent Hill

PS1

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments