If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odbočka Assassins Creed Rift nepřímo potvrzena

A jak to vidí Yves Guillemot dál s Valhallou?

Je to týden, co proběhla šuškanda o menší stealth odbočce série Assassins Creed, která by vyplnila mezeru do příchodu Infinity.

Nyní se na tento projekt s kódovým označením Rift zeptali toho nejpovolanějšího, kterým je CEO Yves Guillemot. Na fiskální konferenci řekl konkrétně toto:

"Co se týče vašeho dotazu na Rift, nekomentujeme spekulace. Ale máme velmi silný jízdní řád pro sérii Assassins Creed na příští roky, abychom dodali hráčům smysluplný obsah každý rok. Soustředíme se na vyprávění ve vysoké kvalitě".

Jinými slovy, šéf UbiSoftu tím nepřímo potvrdil, že když letos mají Dawn of Ragnarok, tak příští rok bude něco obdobného, což může být právě ten Rift.

Na konto tohoto březnového (samostatného) rozšíření utrousil, že to bude největší datadisk, co kdy tato firma vyrobila.

Z dosavadních výsledků Assassins Creed Valhalla jsou nesmírně nadšeni, protože neustále pokračuje v překonávání minulého dílu Odyssey. Hráči prý projevují zájem o Valhalla o třetinu vyšší (v tom samém období životního cyklu hry), což souvisí i s o 70 procent vyšším odbytem za uplynulé čtvrtletí. Krom toho také hráči mnohem více ve hře utrácejí.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Assassin's Creed Valhalla

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments