If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odklad Re:Verse až na léto, Mercenaries mód poprvé v pohybu

Dvakrát k Resident Evil Village.

Měl to být jen takový bonus zdarma, přidaná hodnota, samostatná tématická odbočka pro muľťák, takže objednávky kvůli tomu nikdo rušit nebude.

Přesto to překvapilo - Resident Evil Re:Verse bude spuštěno až někdy v létě, tzn. nebude k dispozici souběžně s hlavní hrou začátkem května.

Vyplynulo to z emailu pro fanoušky a ambasadory hry, aniž by to bylo nějak oficiálně zdůvodněno Capcomem. Ten pouze potvrdil, že online odbočku Village si skutečně zahrajete až v létě a že dosud nikdy žádný její termín nesliboval.

Dnes tedy namísto toho poskytl IGN první záběry z režimu Mercenaries, který je dalším bonusem nad rámec singleplayerové kampaně Village.

Mód se odemkne až po jejím dohrání a postaví vás proti hordám nepřátel, které musíte zabít, než vyprší čas. Úvodní krůčky se odehrávají v oblasti vesnice.

Potkáte tu také Dukeho, který se v sérii nevyskytoval už od čtvrtého dílu. Má zastávat roli obcohdníka, kde si pořídíte lepší zbraně, náboje i nové schponosti pro boj na blízko či způsobení většího zranění protivníkům.

Cover image for YouTube videoResident Evil Village: The Mercenaries Mode Hands-On -- IGN First

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Resident Evil Village

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments