If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Resident Evil Village bude převedeno pro PlayStation VR2

Prohloubení zážitku.

Během vysílání State of Play koncem minulého týdne Capcom odhalil nejen ten remake čtyřky, ale i to, že Resident Evil Village "brzy" přinese ještě bližší a osobní zážitek tím, že se dostane na PlayStation VR2.

Příběhový režim pro oceněnou osmý díl v sérii Resident Evil je ve vývoji pro PlayStation VR2 na PlayStation 5. Děsivý příběh Ethana Winterse bude prohlouben díky využití 4KD HDR displeje, VR brýlí, 3D zvuku a dalších pokročilých funkcí nové VR soupravy. Cesta přes hrad Dimitrescu a okolní vesnici bude intenzivnější než kdy předtím. Zažijete tento příběh ve VR, nechte se vtáhnout do hyperrealistického světa, který je prakticky hmatatelný.

Zážitek bude zahrnovat podporu pro technologii PlayStation VR2 Sense a představí nové způsoby interakce se světem Resident Evil Village. Tyto ovladače umožňují hráčům provádět intuitivní akce, jako je zvednutí rukou, aby se chránili před nepřátelskými útoky. VR kampaň také zavádí další nové herní prvky, jako je schopnost Ethana ovládat dvojitě zbraně.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Resident Evil Village

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments