Skip to main content

Tři přídavky pro Resident Evil Village spolu s Gold edicí a MP odbočkou Re: Verse

Hromada událostí k survival hororu.

Dlouho, předlouho trvalo Capcomu, než dokázal přijít s nějakým pořádným rozšířením svého survival hororu. Na to, že Resident Evil Village vyšel před více než rokem a že byl velmi prodávaný, bylo kolem něj nezvyklé ticho, skoro by se chtělo říct až nevyužitý potenciál.

Nyní to konečně napraví, protože 28. října vypustí re-edici Gold (digitálně i krabicově pro staré i nové konzole a Steam). Zahrne v sobě několikrát odkládanou multiplayerovou odbočku Resident Evil Re:Verse a hlavně The Winters Expansion, což je balíček skrývající v sobě hned tři přírůstky:

1) možnost hrát hlavní kampaň v third-person pohledu kamery pro fanoušky tradičního stylu série (dosud to šlo jen z vlastních očí), 2) DLC The Mercenaries: Additional Orders a 3) nový příběh pro jednoho hráče Shadows of Rose.

Poslední zmíněná novinka se odehraje 16 let po událostech z Village a v novém příběhu se stanete Rose Winters, což je dcera Ethana, která zápasí s jejími děsivými silami. Vaším cílem bude prozkoumat a přežít v překroucené, tajemné říši uvnitř vědomí Megamycete ve snaze o najití léku.

To jiné DLC Additional Orders zase pro zvýšení znovuhratelnosti přinese nové levely a dodatečné ovladatelné postavy do režimu Mercenaries, včetně hraní za Lady Dimitrescu. Dalšími jsou Karl Heisenberg či Chris Redfield. Každá postava bude dobrá v něčem jiném, jeden je expert na zbraně, další má magnetické síly a ta dáma zase bude šlapat na nepřátele.

Záznam celého vysílání Capcomu níže - čtěte také: První záběry z hraní Resident Evil 4 remake a videosrovnání s originálem a Vychází remastery Resident Evil 7, 2 a 3 pro současné platformy.

Read this next