If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na Resident Evil Village na Xbox Game Pass zapomeňte

Oficiálně vyvráceno.

Pakliže by se to potvrdilo, byla by to více než pádný odpověď na spekulované oznámení nového modelu předplatného od Sony.

Bohužel se nakonec ukázalo, že vše je pouhá technická chyba. A to to vypadalo zpočátku tak nadějně...

Jak si v minulých dnech všiml web XGP.pl, na polské verzi obchodu Xbox Store se u Resident Evil Village objevila zmínka o nabízení hry v rámci služby Game Pass.

Ze stejného zdroje dříve pocházel únik o obdobném zařazení Mass Effect Legendary Edition na Game Pass, který se později, zhruba po pár týdnech stal realitou. Navíc Resident Evil Village bude začátkem května slavit rok od vydání, tak by to do sebe všechno hezky zapadalo, mohly by vypršet nějaké smluvní závazky atd.

Šance, že by se tak s úspěšným survival hororem od Capcomu stalo, však zchladil přímo Larry Hryb aneb Majornelson, komunitní manažer Xboxu, který tento drb definitivně zprovodil ze světa. V nezvyklém oficiálním vyvrácení řekl:

"Byla to jen chyba, jak se ukazovala cena na Microsoftím obchodě, a od té doby byla napravena. Momentálně nejsou žádné plány přinést hru Resident Evil Village na Game Pass".

Pokud tedy uvažujete o koupi Village, nemusíte s tím nějak vyčkávat, na předplacené službě ho v dohledné době nenajdete a nebudete si pak muset rvát vlasy za zbytečně velkou útratu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Resident Evil Village

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments