If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Kane and Lynch 2: Dogs Days

Podsvětím Šanghaje v dokumentárním filmu.

Tvůrci Hitmana a naposled Mini Ninjas z IO Interactive a vydavatel Square Enix (nový majitel Eidosu) dnes oficiálně oznámili hru Kane & Lynch 2. Pokračování dva roky staré akce dostalo podtitul Dogs Days a vyjde někdy v roce 2010 pro PC, PS3 a X360.

Samozřejmě opět půjde o velice syrovou a brutální střílečku, která jistě vyvolá mnoho kontroverze. Její příběh odvypráví putování dvou kriminálníků podsvětím Šanghaje.

Každý aspekt hry prý byl navržen tak, aby slovům "intenzita" a "realističnost" dodal ve hrách svěžího významu.

Po grafické stránce tisková zpráva slibuje úplně nový vizuální zážitek. Inspirovaný dokumentárními filmy a amatérskými nahrávkami na internetu, např. na YouTube.

Obrázky zatím nejsou, ale slušnou představu si o tom uděláte z prvních dvou teaserů ve stylu nahrávek bezpečnostních kamer: o svérázném využití bowlingové koule a násilném přepadení fastfoodu.

Není ale to mlácení zdivočelého psa-obranáře už trochu přehnané? A nebudou hráče bolet oči z toho neustálého koukání na šumivé nekvalitní záznamy?

Závěrem se ještě sluší dodat zmínku o nějakých dalších multiplayerových módech nazvaných Fragile Alliance. A také prohlášení ředitele IO Interactive, že Kane & Lynch 2 uspokojí všechny, kteří hledají něco neotřelého. Vyslyšena měla být i mnohá přání publika.

Comments