Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení o oznámení ke Starfield má být učiněno v nadcházejícím týdnu

Ale nebude to jako Hi-Fi Rush.

Začal s tím redaktor Andy Robinson z VGC, který někde zaslechl, že doslova na spadnutí má být něco ke Starfield.

Podobnou šeptandu o Starfield Direct přinesli během víkendu také Jez Corden a další insider Rand. Hovořili o tom v podcastu.

Ano, řeč je o té akci, kde bude detailněji předvedeno očekávané sci-fi RPG od Bethesdy a kde bychom se měli dozvědět finální, přesné datum. Tedy to, co chybělo na lednové Xbox Showcase a bylo to oficiálně slíbeno na později.

Zdroje odhadují, že někdy v půlce nadcházejícího týdne by měla být dána světu informace o plánovaném vysílání, které může proběhnout někdy v půlce března a může být aspoň půlhodiny dlouhé, jako svého času u Fallout 4 (pouhá teorie).

Co myslíte, je pravděpodobnější, že by Starfield mohl vylézt buď v červnu nebo spíš na podzim?

Mimochodem, bývalý zaměstnanec Bethesdy pro Austrálii, Zéland a jihovýchodní Asii, Jonny Roses upozornil, že na rozdíl od Hi-Fi Rush nemůže jít o tzv. shadow drop, tedy okamžité vydání hry bez předešlého varování. Důvodem je, že vznikne i krabicovka či sběratelka, které musejí být vyrobeny a distribuovány do obchodů, což je prakticky nemožné utajit, takže nejprve musí být sdělen oficiální termín a pak nastane expedice:

Read this next