Skip to main content

PC trailer Call of Duty Vanguard vypichuje vymoženosti této verze

+ HW nároky a málo místa na disku.

Na rozdíl od Battlefield 2042 (včerejší trailer) tady musíte zapomenout na raytracingové efekty.

Jinak se ovšem Activision a Sledgehammer Games snažili, aby byla PC verze Call of Duty Vanguard co nejvíce vymakaná. Mimochodem, její pre-load na Battle.net začíná už dnes (před oficiálním vypuštěním 5. listopadu).

Hra bude umět jak NVIDIA DLSS, tak řešení AMD FSR. Jinak se počítá s podporou ultraširokých monitorů, speciálním nastavením pro vyladění výkonu či nativním 4K rozlišením.

Watch on YouTube

Hardwarové nároky uvedené zde nejsou extra vysoké: díky dříve avizované kompresi a streamování dat si PC verze vystačí jen s 61 GB prostoru na vašem harddisku. Pakliže budete chtít mít i multiplayer a Zombies režim, přichystejte si dalších 36 GB. A kdo by ještě rád grafické podklady ve vysokém rozlišení na střední nastavení, musí si nainstalovat dalších 32 GB, zatímco v případě Ultra nastavení to bude 64 GB. Vše je ale volitelné a nastavitelné hráčem v menu.

Pro hraní v Ultra nastavení a 4K to jinak bude chtít něco jako Intel Core i9-9900K či AMD Ryzen 9 3900X, 16 GB of RAM a GeForce RTX 3080 nebo AMD Radeon RX 6800 XT s 10 GB VRAM.

Read this next