Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Příliš brzké ohlášení Uncharted 4 a The Last of Us 2 už nechceme opakovat, říkají Naughty Dog

Jak to bylo škodlivé? + půlminutová reklama na seriál.

Svou vinu či špatné řízení studia managmentem nezmínil. Starší výpovědi z Kotaku o údajně toxické pracovní kultuře v Naughty Dog, kdy práce musela být hotova stůj co stůj, kvůli čemuž odešlo 70 procent designérů i grafiků, což pak vedlo ke skluzům a stresu v tzv. crunch-time období, tak zůstaly bez reakce. Namísto toho bylo za důvod označeno něco úplně jiného...

"Oznámili jsme The Last of Us 2 i Uncharted 4 zbytečně příliš brzy. To způsobilo problémy, co se týče našeho vybalancování práce a života," přiznal společný prezident firmy Neil Druckmann.

Do budoucna by tuto chybu tedy už nerad opakoval a znamená to, že na ohlášení příštího projektu si počkáme podstatně déle, zaznělo na ComicBook.

Pokud by prý s ohlašováním dřívějších her trochu počkali, pak by si mohli více pohrát s termínem vydání a přistoupit odlišně k výrobě her. Čili pro multiplayerový projekt The Last of Us a další hru se z toho poučí a řeknou o nich něco více až v moment, kdy budou hry víceméně připraveny k vypuštění.

Zatím poslední titul, The Last of Us 1 Remake, představili až na červnovém Summer Game Festu, pouhé tři měsíce před vydáním.

Z MP odbočky The Last of Us zatím ukázali jen dva artworky, vždy po půl roce.

Tady je jinak nový půlminutový spot na brzký seriál, který dorazí už za pět dnů:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Last of Us: Part 2

PS4

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments