Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Příští Call of Duty o Ghostovi?

Zažijete kariérní postup i události z MW2.

Už je to více než rok, co se poprvé objevily spekulace o prequelu Call of Duty v hlavní roli s Ghostem z Modern Warfare 2. Nyní tuto informaci znovu vytáhl na světlo server This is Xbox, podle něhož hra momentálně vzniká ve studiích Infinity Ward.

Tohle nové Call of Duty by se dle nových informací mělo odehrávat před událostmi z prvního dílu Modern Warfare. V průběhu hry se prý v roli Ghosta propracujete až na pozici lídra jednotky Task Force 141. Tento kariérní postup hlavního hrdiny už dříve vylíčil David Lapham v sérii komiksů o Ghostovi, které vyšly v době vydání Modern Warfare 2.

Během hraní prý také znovu zažijete některé události z Call of Duty 4 a druhého Modern Warfare, akorát že tentokrát z Ghostovy perspektivy. Activision celou věc odmítlo komentovat.

Že příští hrou od Infinity Ward nebude plnohodnotné Modern Warfare 3 už vloni potvrdily soukromé zdroje serveru VG247. Thomas Tippl z Activision zase na posledním setkání investorů potvrdil, že Infinity Ward skutečně pracují na něčem ze světa Call of Duty. Žádná z těchto informací tedy obnovené spekulace nevyvrací.

Na další hře ze světa Call of Duty pracuje také studio Sledgehammer složené z bývalých členů EA Visceral. Jejich dílo by se podle všeho mělo odehrávat ve vesmíru, byť i tady jde zatím o nepodložené domněnky.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Call of Duty: Black Ops

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC, Nintendo DS

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments