Skip to main content

Recenze Gears of War 3 ze světa

Domácí Microsoft shrnul hodnocení.

Dnes ráno padlo embargo na recenze Gears of War 3, mezi nimiž bohužel chyběly ty domácí z důvodů rozebraných v podcastu (10.-15. minuta). Ale zase díky tomu budou koncem měsíce v nových číslech Score a Levelu (/konec sarkasmu :)

Microsoft to alespoň částečně vykompenzoval včerejší povedenou launch párty na lodi (letmé dojmy od Miloše) a shrnutím některých hodnocení ze zahraničí: "Zatím celkem sedm kritiků udělilo hře plné skóre, tedy 10 bodů z 10 či 100%. Za takovýmito známkami například stojí magazín OXM či servery Joystiq, Planet Xbox 360 nebo Giant Bomb."

"Následuje několik hodnocení o 95% a pak dlouhá série samých devadesátek. Vysokou devítkou hru ohodnotili například IGN, OXM UK, Edge a mnoho, mnoho dalších. Snad je tedy naprosto evidentní, že Gears of War 3 je vlajkovou lodí a naprostým hitem tohoto podzimu na Xbox 360," píše se na xboxovém profilu na Facebooku.

Pro objektivnost se sluší doplnit, že vedle toho ještě existují jiná média, která se rozhodla pro udělení nižších známek - např. britský Eurogamer a Destructoid 8/10, GameFront a Strategy Informer 85%.

Náš názor si přečtete odhadem někdy příští týden, kdy Gears of War 3 pro X360 v češtině vyjde - přesně v úterý 20. září.

Read this next