Skip to main content

Red Dead Online si nově zahrajete v roli pašeráka alkoholu

Oznámeno zásadní rozšíření i s příběhovými misemi.

Teď, když je PC verze Red Dead Redemption 2 považována za opravenou (poslední patch 1.14 vyšel 2. prosince, výčet změn) a zítra bude dostupná i ze Steamu, upírají Rockstar Games svou pozornost hlavně na multiplayerovou část.

Red Dead Online se 13. prosince na PC, PS4 i X1 rozroste o bezplatný Moonshriner update, oznámili dnes odpoledne tvůrci.

Jak vyplývá z názvu, ocitnete se v roli nového speciality (v pořadí čtvrtého ve hře, po rolích Trader, Bounty Hunter a Collector), jehož denním chlebem je pašování alkoholu.

Hratelnost se tedy bude točit okolo vymazlení metod pro co nejlepší ilegální výrobu lihovin, abyste se přitom vyhnuli strážcům zákona a dostali se před konkurenční obchodníky s tím samým.

Když se zadaří, bude možné si tu dokonce otevřít ilegální bar, v němž si přizpůsobíte řadu věcí a lze tam třeba najmout i hudební skupinu, aby se zabavila klientela a skupina přátel.

Součástí této aktualizace budou nové příběhové mise v souvislosti s neslavnou pašeračkou Maggie Fike.

Abyste se mohli stát rolí Moonshiner, musíte nejprve dosáhnout na pátou třídu obchodníka, kdy to bude chtít zakoupit Moonshining Shack, což nebude zadarmo.

Chybět nemají nějaké další předměty, jako Navy Revolver, více typů oblečení a Outlaw Pass No.2. Více na homepage RDR2 zde.

Read this next