If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Speciální model PS4 Pro ve stylu The Last of Us 2

Dokonce i tématická sluchátka a ovladač + české ceny.

Sony před pár minutami oficiálně představila světu novou limitovanou speciálu PS4 Pro.

Níže citujeme tiskovou zprávu od domácí pobočky v kompletním znění:

Rádi bychom Vám oznámili, že spolu s vydáním exkluzivního PlayStation 4 titulu The Last of Us Part II (19. června 2020) budou uvedeny i speciální produkty PlayStation v limitovaných edicích.

Fanoušci se mohou těšit například na The Last of Us Part II PlayStation 4 Pro ve výhodném balení za 10 890 Kč. To bude obsahovat konzoli PlayStation 4 Pro v matném provedení s designem tetování Ellie, limitovanou edici ovladače DS4, kopii hry a kód do PlayStation®Store k získání speciálního digitálního obsahu.

Limitovaná edice bezdrátového ovladače DualShock 4, v matném provedení s bílými detaily, designem tetování Ellie a logem hry, bude k dostání i samostatně, a to za 1 699 Kč.

Ikonickou hudbu Gustava Santaolally, která doprovází příběh očekávaného titulu, si mohou hráči vychutnat se speciálními bezdrátovými sluchátky Gold Wireless Headset s logem hry a designem tetování Ellie za 2 690 Kč. Fanoušky jistě potěší také speciální edice hry The Last of Us Part II Special Edition za 2 390 Kč. Sběratelská verze The Last of Us Part II Collector's Edition bude k dostání za 4 690 Kč.

Nabídka bude dostupná u vybraných obchodníků. Ceny jsou doporučené MOC a mohou se u jednotlivých obchodníků lišit.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments