Skip to main content

Stabilitu a plynulost DayZ zlepšuje patch 1.11

Výčet změn, teaser.

Vývojáři z největšího českého herní studia Bohemia Interactive oznamují vydání aktualizace 1.11 pro kultovní multiplayerovou survival akci DayZ pro PlayStation, Xbox a PC.

Nový update přinese stabilnější a plynulejší chod a výrazně tak zlepší celkový herní zážitek. Vylepšení se dočká např. chování NPCs, interakce s vozidly, rybolov, zemědělství, detekce poškození a další. Nechybí ani nová „hračka" v podobě pušky SVAL.

Watch on YouTube

Update DayZ 1.11 si pro bezproblémovou implementaci vyžádá kompletní „wipe" hráčských postav a serverů. Vývojářům to rovněž poskytne čistý základ pro monitorování změn v souvislosti s předchozími updaty zaměřenými na herní ekonomiku.

Update 1.11 ale není jen o opravách. Do hry přibude také obsah v podobě nové pušky SVAL. Ta se bude v Chernarusi a Livonii objevovat kolem havarovaných vrtulníků a do hry k ní přibude také nový typ zásobníků pro náboje 9x39. Je mohou hráči využít také pro oblíbenou odstřelovačku VSS.

Ve hře se rovněž objeví nové vlajky vzešlé z vítězných návrhů hráčů, kteří se zúčastnili Base Building soutěže na konci minulého roku. Kompletní výpis změn zde.

Read this next