If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Last of Us coby pozoruhodná značka PlayStation přiblížena divákům v dvoudílném dokumentu

Neil Druckmann, Craig Mazin a herci ze seriálu pohromadě.

V nejnovějším díle série Creator to Creator od Sony se společnost PlayStation Productions snaží představit pozoruhodné herní IP značky PlayStationu novým divákům. V případě seriálu The Last of Us na HBO to znamenalo převyprávět herní příběh, který si fanoušci hry tolik oblíbili, divákům seriálu, a to co nejvěrnějším a přitom poutavým způsobem. Této výzvy se chopili známí tvůrci, které spojují desítky let společných zkušeností s tvorbou videoher a televizních pořadů.

Ve dvoudílném seriálu Creator to Creator věnovanému The Last of Us se tvůrci a herci zamýšlejí nad prací na hrách i seriálu. Připojte se k Neilu Druckmannovi (Výkonný producent a Co-President Naughty Dog), Craigu Mazinovi (Výkonný producent), Pedru Pascalovi (Joel), Belle Ramsey (Ellie) a Asadu Qizilbashovi (Head of PlayStation Productions) a jejich diskuzi o tom, co všechno bylo potřeba, aby tato série ožila.

Tvůrci hovoří o svých počátečních obavách, od obsazení, přes produkční problémy, až po pomyslnou ochranu fanoušků hry. Rozebírají také způsoby, jakými každý z nich přispěl k zachování příběhu a zážitku ze hry.

Zde je první epizoda dokumentu v délce deseti minut:

Veškeré podrobnosti najdete na PS Blogu. Zůstaňte naladěni na druhou epizodu, která se objeví v blízké budoucnosti.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last of Us: Part 2

PS4

About the Author

Redakce

Contributor

Comments