Skip to main content

Total War: Warhammer 2 má datum

Nečekaně brzy + obal, trailer.

Sega dnes oznámila, že datum vydání fantasy PC strategie Total War: Warhammer 2 (Alza.cz) stanovila již na 28. září letošního roku.

Je to poměrně brzy vzhledem k tomu, že jednička přišla teprve před rokem, ale tím lépe, protože pak bude na jaře prostor pro ten nový historický díl série. Creative Assembly se moudře rozhodli udělat z Warhammeru raději trilogii, než aby jedničku zaplavili nepřehledným milionem DLC.

Watch on YouTube

Pokračování nabídne čtyři nové hratelné rasy v bouřlivé příběhové kampani. Odhalí tajemstvím opředené kontinenty daleko na západě Starého světa. Mezi novými rasami najdete vznešené elfy, temné elfy, ještěry a čtvrtou rasu stále čekající na své odtajnění. Vrhnete se do bitev odehrávajících se napříč očarovanými ostrovy, pochmurnými vnitrozemskými oblastmi, zrádnými močály a nebezpečnými džunglemi.

Hra bude v ČR existovat v limitované edici, která navíc přinese steelbook a exkluzivní herní návod, který hráčům představí všechny hratelné rasy a ulehčí první kroky. Pro svět byla odkryta ještě Deluxe Serpent God Edition s Race Pack DLC, arbookem, 4GB USB fleškou, insiderským průvodcem, mapou, embossovaným kovovým obalem a dalšími věcmi. Obal standardní verze:

Read this next