Skip to main content

Tři hodiny s The Last of Us 2 už za týden

Spekulace o mulťáku + bude i v Madridu.

Jak už se nějaký čas ví, za týden, přesně 24. září, proběhne v Los Angeles novinářská předváděčka The Last of Us 2 a Eurogamer bude samozřejmě u toho.

Otázkou bylo, co vše tam Naughty Dog a Sony odhalí, vedle pravděpodobného upřesnění termínu. Rozjetí mediální masírky právě teď, půl roku před vydáním, spekulovaným na únor 2020, by dávalo smysl.

Nyní přední analytik Daniel Ahmad odtajnil, že na místě budou z této patrně poslední velké PS4 exkluzivity hned tři hodiny (!), ač se tím nutně nemyslí celou dobu hratelná preview-verze (místy určitě pouze sledování filmečků či prezentace).

To logicky vyvolalo spekulace ohledně demonstrovaného obsahu. Pokud by dali tvůrci ochutnat médiím tak dlouhou pasáž ze singleplayeru, nebylo by to půl roku předem vhodné, protože by toho prozradili zbytečně příliš (nemluvě o přísném embargu a klasickém zákazu s povolením mluvit jen o některých věcech).

Má se tedy za to, že z The Last of Us 2 by na akci teoreticky mohla být k vidění i multiplayerová část. A doprovodné vysílání pořadu State of Play by zase mohlo oznámit multiplayerovou betu, která by posloužila jako bezvadná možnost otestovat si hru, aniž by se pustilo ven příliš mnoho informací o příběhu, domnívají se fanoušci.

Nic z toho však zatím není oficiálně potvrzeno, jen že The Last of Us 2 bude též součástí veletrhu Madrid Games Week 2019, který se koná od 3. do 6. října. Čili novinářská předváděčka nebude jen osamocenou vlaštovkou, nýbrž se vše rozjede naplno. Chybět tam nebude ani Death Stranding ve formě theatre dema, zatímco u putování Joela s Ellie moc v hratelnou verzi na veletrhu doufat nelze.

Jinými tituly, které Sony doveze do Madridu, budou: Medievil, Nioh 2, Predator: Hunting Grounds, Marvel's Iron Man VR a Final Fantasy VII Remake.

Read this next