If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uživatelé Steamu chtějí prodloužit dobu pro vrácení peněz za Microsoft Flight Simulator 2020

Kvůli dlouhému stahování.

Pro Microsoft je Steam poslední dobou zlatým dolem (tržby Halo, Grounded, Sea of Thieves atd.), ale na jednu věc zjevně zapomněl, resp. nedošla nikomu ze zúčastněných v předstihu.

Jelikož se 150 GB dat dnes vydaného Microsoft Flight Simulator 2020 stahuje přímo přes jeho herního klienta, počítá se to do doby, která už běží pro možnost refundace.

Standardní dvě hodiny, kdy má zákazník šanci na vrácení peněz od Steamu, pokud by mu hra neběžela či nesedla, tedy spousta lidí stráví jen čekáním na dokončení downloadu, aniž by hru vůbec poprvé spustili. Steam je však vnímá jako období, kdy jste už hru normálně hráli.

"Právě jsem si stáhl tuto hru na neomezeném připojení o rychlosti 500MB a trvalo mi to tři hodiny," řekl dnes Eurogameru čtenář Ollie. Prý ho překvapilo, když zjistil, že Steam tyto tři hodiny zaznamenal, jako by šlo o tři hodiny běžného hraní.

Proto nejen tvůrce Garry's modu, Gary Newman, navrhl Valve, aby období pro refundace u této hry prodloužili na více hodin, či aby to začali počítat nějak lépe:

Možná i kvůli těmto stížnostem jsou prozatím uživatelské recenze jen "smíšené", což je u prý výborné hry trochu škoda.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments