If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Velká Kataj s draky z Total War Warhammer 3 přiblížena

Jeden z nejvyspělejších národů.

„Velká Kataj je zemí, která žije v souladu s okolním světem. Ve velkém plánu Nebeského dračího císaře zná každý voják svoje místo. Toto dokonalé spojení účelu a vůle, známé jako harmonie kamene a oceli, se odráží v disciplinovanosti dračích armád."

Cover image for YouTube videoThe Dawn of Grand Cathay | Total War: WARHAMMER III

Velká Kataj je jednou z nejstarších a nejmocnějších civilizací světa Warhammeru, která se za tisíce let téměř nezměnila. Vládnou jí děti Nebeského dračího císaře, prastaré a mocné bytosti, které na sebe dokáží vzít lidskou podobu a ovládají mystické magické učení známé jako Yin a Yang. Bouřná dračice Miao Ying vládne Severní Kataji a velí armádám Velké pevnosti. Tato chladná a odměřená panovnice vládne severním provinciím po staletí, od té doby, kdy jí otec, Nebeský dračí císař, svěřil jejich obranu. Železný drak Zhao Ming vládne Západní Kataji a Nebeské stezce, která vede do Truchlivých hor. Tento protřelý pohraniční bojovník chrání západní část císařství a drží pouštní klany na uzdě. A to i když ostatní draci zpochybňují jeho zdravý rozum.

Herní styl rasy: Kdybchom Kataj měli popsat jedním slovem, byla by to „harmonie". Katajští draci, a spolu s nimi i jejich armády, jsou bytosti řádu, které ve všem hledají rovnováhu - včetně způsobu vedení války. I když jsou armády Dračího císaře ze své podstaty defenzivní a budované tak, aby bránily své pozice a nepřátele rozdrtily soustředěnou obranou a palbou, tím nejdůležitějším prvkem jejich válečného úsilí je schopnost bojovat jako jeden efektivní organismus. Čím déle vojska dokáží udržet na bojišti harmonii, tím lepší bonusy si odemknou. Přehled vojska: Jelikož je Kataj jedním z technologicky nejvyspělejších národů Starého světa, může se jeho válečná mašinérie spolehnout na celou řadu těch nejbrutálnějších a nejsmrtonosnějších jednotek, které kdy existovaly. Jádro armády tvoří mistrní vojáci, jako jsou neochvějní Nefritoví válečníci a elitní stráž Nebeského draka, kterým se dostává ničivé podpory od titánských terakotových strážců, mistrovsky vyrobeného Wu-Xingova válečného kompasu a éterických velkých jezdců na longmách.

Více na blogu zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Total War: Warhammer III

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments