If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

XCOM prý prochází změnami

Že by druhý Duke Nukem Forever?

Pokud o nějaké hře neslyšíme vůbec nic nového déle než rok v kuse a jen dochází k jejímu posouvání ve fiskálních kalendářích výrobce, neznačí to nic dobrého. Tento osud měl nyní potkat first-person střílečku XCOM navazující na legendární strategii od Microprose.

Podle insiderského blogu Supernation, který mívá správné informace, se éterem šíří zvěsti, že XCOM má procházet nějakými blíže nespecifikovanými zásadními změnami. Jinými slovy, prý nedostaneme to, co nám bylo při oznámení slibováno.

Na uvěřitelnosti všemu přidává odchod ředitele studia 2K Australia, kde se XCOM chystá, což je uprostřed vývoje hry docela nezvyklé. Vyplavalo to na povrch z jeho Linkedin profilu. Firmu měl opustit letos v lednu po necelých dvou letech.

Take Two tyto spekulace zatím nekomentovali. Jasně, pokud se jim směřování hry nezamlouvá nebo nepřijde dostatečně kvalitní, mají samozřejmě plné právo na změny, jen by nám o tom mohli něco říct. XCOM plánují na začátek roku 2012, tak si přejme, ať se z něj nestane druhý Duke Nukem Forever. Úvodní prefabrikované obrázky z obou her toho mají až podezřele dost společného...

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

XCOM

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments