Obchod zrušil předobjednávku Crackdown 3, odklad na 2019?

Něco se kolem hry děje.

Zatím to není ve fázi, že by snad byly odpískány všechny předobjednávky na všech obchodech. Pouze jeden jediný člověk nahlásil, že ta jeho na španělském Amazonu byla náhle zrušena.

Kolem Crackdown 3 (Alza.cz) se tedy patrně něco děje, pokud za tím nevězí nějaké jiné důvody. Jiné xboxové exkluzivity Sea of Thieves a State of Decay 2 úspěšně vyšly, ale o téhle poslední z trojice slibovaných se slehla zem.

Olej do ohně přilil patrně zasvěcený redaktor webu Windows Central, Jezz Corden, který v reakci na tyto zvěsti zveřejnil, že z několika míst zaslechl o odkladu hry na 2019.

Obchody však obvykle neruší předobjednávky kvůli pouhému odkladu, nejspíš musí jít o něco jiného, jako třeba změna obsahu hry či jejího obchodního modelu. Situace se Scalebound či Fable Legends, čili úplné zrušení projektu, by se snad opakovat neměla.

Pokud by se odklad potvrdil a Crackdown 3 tak vypadlo z letošního lineupu exkluzivit, tak by Microsoftu na letošek zbyla jen Forza Horizon 4 a pokračování Ori, z čehož si asi nikdo na zadek nesedne.

Výše zmíněný redaktor Windows Central již v dubnu napsal, že předešlý odsun prý Crackdown 3 výrazně prospěl a zařídil značné zlepšení. Položil také řečnickou otázku, co byste udělali na místě člověka, který má o osudu hry rozhodnout - zda opět pozdržet vydání či snížit ambice z AAA na AA titul, což nemusí být tím, co fanoušci rádi přijmou.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Half-Life: Alyx představeno, leč jen pro 1 procento hráčů

Trailer, obrázky, detaily, délka + a co ne-VR verze pro myš s klávesnicí?

Modeři dělají s Red Dead Redemption 2 PC psí kusy

Malý kovboj nebo naopak obří postava: vymakanější verze traineru.

Krásné momentky ze Star Wars Jedi: Fallen Order

Od profíků z Cinematic Captures.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna