Asi jsme to všichni viděli na Microsoftí konferenci, než se na obrazovce objevilo datum vydání. Ale kvůli rozrušení z osobnosti jako Keanu Reeves to celé trochu zapadlo, nebo v lepším případě, to bylo k mání jen coby nahrávka ze streamů.

CD Projekt Red proto krátký sestřih z hraní Cyberpunk 2077 vypustil ještě oficiální cestou ve vysoké kvalitě.

Je tam ta jízda na motorce, zalidněné futuristické město, místnosti hackerů, boje s vysypaným sklem a další pasáže. Celé to nejvíce připomíná Deus Ex, nemyslíte?

Mimochodem, došlo k malé změně: v USA původně krabicovka pro PC vůbec vyjít neměla, ale po masivním ohlasu dylo toto rozhodnutí přehodnoceno a nakonec tam bude (jak standardní verze, tak sběratelka).

Zajímavá je v tomto směru také aktivita obchodu GOG od té samé firmy: když si Cyberpunk 2077 předobjednáte přímo tam, čili vývojáři se nebudou muset o tržby s nikým dělit, tak vám dají za 88 eur (2250 Kč) veškeré hry Zaklínač - všechny tři díly, Thronebreaker: The Witcher Tales i The Witcher Adventure Game.

Jmenuje se to CD Projekt Red Collection a je to k mání zde. Že je to výhodné, asi netřeba dodávat, protože jen tři Zaklínače by samy o sobě stály 120 dolarů.

Reklama

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director