Jak u nás zatím šla na odbyt sběratelka Cyberpunk 2077?

Pomaleji, než se čekalo + vyjádření Xzone a distributora + pohled na sošku.

Jak známo, od úterního poledne je u nás konečně v prodeji limitovaná sběratelská edice Cyberpunk 2077.

Vzhledem k tomu, že jde o jednu z nejočekávanějších her současnosti, ne-li tu vůbec nejvyhlíženější, která pochází od tvůrců Zaklínače 3, předpokládalo se, že se po ní jen zapráší. I s ohledem na situaci ve světě, kde v červnu zmizela z nabídky velmi svižně. Nebo s ohledem na podobné lokální akce s hůře sehnatelnými edicemi v minulosti, zvlášť když jich má každý prodejce přidělen jen velice omezený počet, který se počítá v desítkách kusů.

Nicméně teď je čtvrtek ráno, tedy necelé dva dny po zahájení prodeje, a stále není žádný problém sběratelku tohoto futuristického akčního RPG od CD Projektu Red sehnat. Přední obchody hlásí, že minimálně konzolové verze jsou stále k dispozici.

1

Nejvíce logicky frčela PC verze, jak řekl Eurogameru za Xzone jeho spolumajitel a manažer, Martin Schovanec:

"PC verze sběratelky se vyprodala během dvou minut. To nám jen potvrdilo, že hráči na PC u nás stále patří mezi nejoddanější fanoušky a skvělé zákazníky. U konzolových verzí zbývají poslední kousky, které zřejmě nevydrží dlouho."

Jeho slova pak potvrdil Comgad, domácí distributor hry:

"PC CE mizí hodně rychle, někde už zmizelo úplně. PS4 a X1 zatím ještě jsou. Kompletní přehled linků na všechny prodejce jsme zveřejnili tady."

Důvodem může být i vyšší cena sběratelky a nezvyklá povinnost platby předem, čemuž se ještě budeme věnovat. Zatím čerstvý pohled na sošku přímo od výrobce:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna