Půjdeme po všech streamerech Cyberpunk 2077, varuje CD Projekt Red

Prevence.

Když zahlédli tuto žlutou obrazovku na oficiálním účtu na Twitteru, mnohé málem trefil šlak. Podobným způsobem totiž byly v minulosti oznamovány odklady termínu...

Ale tentokrát naštěstí šlo o něco, co ovlivní jen nepatrný zlomek hráčů, žádné další zpoždění se nekoná ani konat nemůže: Varování od polského studia, aby nedělali "špatné věci", kterými by zkazili zážitek ostatním.

"Jak se čím dál více blížíme vydání, rostou šance, že některým z vás se dostane do ruky kopie hry před oficiální premiérou. Jakkoli to pro nás může být obtížné dosáhnout, naší ambicí je, aby si všichni hráči z celého světa užili hru bez spoilerů až v době, kdy vyjde".

1

Proto CD Projekt Red požádal všechny, aby se zdrželi jakéhokoli vysílání hry či Lets Playů nebo zveřejňování podobného obsahu před 9. prosincem v poledne našeho času. Taková prevence u jiných her nebývá zvykem, ale dává smysl, ač někoho též může motivovat.

Pokud by tuto prosbu někdo nedodržel, poslal by na ně specialisty, jejichž denním chlebem je rychlé ostraňování videí z internetu. Nicméně po uplynulí této lhůty prý budou tvůrci rádi, když bude streamováno ze hry cokoli, jako by snad šlo o poslední den světa.

Celé to je i reakce na to, že některé obchody jako BestBuy nedodržely pravidly (píše se tam jasně: neprodávat před 10. prosincem) a poslala někomu například sběratelskou edici o týden dříve:

Reklama

Související obsah

Technický rozbor Deathloop na PS5 a PC

Od začátku navrženo pro raytracing.

Uniklé dlouhé video ze Saints Row

Třináctiminutové seznámení s hrou v kostce.

Oznámení Jagged Alliance 3

Plnohodnotné pokračování.

Příběhový trailer ELEX 2

O sjednocení lidu.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna