Call of Duty s vesmírnými mariňáky?

Sledgehammer prý oživili sci-fi koncept.

Pamatujete si ještě na zhruba rok staré spekulace o tom, že příští Call of Duty bude zasazené do daleké budoucnosti? Tyhle domněnky sice vzaly s oznámením Black Ops za své, podle všeho ale nešlo o omyl - pouze se týkaly příštího Call of Duty, které už delší dobu vzniká ve studiích Sledgehammer.

Hernímu serveru Gamasutra nyní několik nejmenovaných zdrojů z herní branže potvrdilo, že nové Call of Duty bude zasazeno v budoucnosti a mezi jinými se v něm objeví nějací vesmírní mariňáci. Pro herní sérii se silným důrazem na ztvárnění historických událostí by to samozřejmě byl dost znatelný posun, dost možná takový, že by z tohoto sci-fi Call of Duty mohla v budoucnu vzniknout samostatná odnož ve stylu Modern Warfare.

Activision na schůzce investorů minulý týden potvrdilo, že příští Call of Duty vyjde ve 2. polovině roku 2011. Není sice ještě na sto procent potvrzené, zda půjde právě o hru od Sledgehammeru nebo znovu od Infinity Ward, rozhodně to ale má být FPS. Nutno uznat, že jméno Space Ops by jí docela slušelo.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (16)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna