Uncharted 2 dokončeno

Půlka října je jistotou, prý i s Twitterem.

Když jsme na Eurogameru nedávno podnikli průzkum o nejočekávanějších first-party hrách pro PS3 podle čtenosti jejich článků, zvítězilo God of War III těsně před Uncharted 2. Pak dlouho nic, než na polovičním čísle, co vítěz, skončilo Heavy Rain a až potom Gran Turismo 5 s Ratchet & Clank. Zájem o putování Nathana Draka po Himalájích či Nepálu ještě stoupl po nedávném skvělém videu na střeše vlaku.

Příchod nejlákavější hry podzimu pro PlayStation 3 už nic nezastaví, neb Sony oficiálně prohlásila Uncharted 2: Among Thieves za dokončené. V Severní Americe vyjde 15. října, zatímco ohledně termínu pro Evropu stále panují drobné nejasnosti. Ten 23. říjen byl vyvrácen, takže to spíš vypadá buď na 16. říjen, který uvádějí přední britské obchody, nebo na 14. října, na kdy se spekuluje o bundlu s PS3 Slim.

K tomu se ještě váže jedna perlička. Pokud nelže příspěvek moderátora GameTrailers Geoffa Keighleyho, Uncharted 2 prý má podporovat Twitter přes nějakou funkci zabudovanou přímo do hry. Jak to bude fungovat, se v tuto chvíli dá pouze spekulovat.

Že byste snad v průběhu hraní narazili v městském levelu na nějaký terminál, kde byste se zalogovali na svůj účet na Twitteru a mohli tam cokoli napsat přímo z rozhraní hry - takový vzkaz domů, jak to dělávají cestovatelé z dalekých krajin? Nebo jednoduše do herních nastavení na začátku zadáte vaše uživatelské jméno s heslem, aby hra poté sama odeslala na Twitter, jak jste v Uncharted 2 daleko ("právě jsem dosáhl toho a toho")? Případně že by se tam zapisovaly vámi dosažené PS3 trofeje nebo pouhý status "Uživatel právě hraje Uncharted 2"? Uvidíme...

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Startovní trailer k datadisku pro DOOM Eternal

+ ten příběhový pro Destiny 2: Beyond Light.

Ukázky redesignovaného obchodu PlayStation Store pro web a mobily

Zpřístupněn bude příští týden, už bez podpory PS3 a Vita her, seznamu přání či jiných funkcí (zatím).

Lenovo Legion 5i & 7i - legie herních notebooků, která nezklame

I přenosný počítač pro náruživé hráče může vypadat majestátně.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna