Skip to main content

CD Projekt Red říká, že to s Cyberpunk 2077 nikdy nevzdá

Co ho motivuje?

Inu, dva velké patche jsou venku pro všechny verze hry, ten poslední 1.2 od konce března, ale pořád to z nějakého důvodu nevedlo k návratu do nabídky PlayStation Store.

Na Sony dnes nepřímo zatlačil i spoluředitel CD Projektu Red, Adam Kicinski, prostřednictvím slov pro agenturu Reuters.

Prý nemají v plánu odstranit hru z obchodů a jsou odhodláni ji nadále opravovat, aby to po zpackaném startu byla jejich vlajková hra.

"Jsme přesvědčeni, že dokážeme hru přinést do takového stavu, na jaký budeme pyšní, a pak se díky tomu bude moci úspěšně prodávat po příští roky."

O patchi 1.2 Kicinski prohlásil, že to prý byl jen krok k návratu do PS Store. A že prý už teď mají s lidmi ze Sony přátelské vztahy, což lze vysvětlovat všelijak, například že loni tomu tak po četných stížnostech na základní prodávanou PS4 verzi asi nebylo. Každopádně se zdá, že výrobci konzole PlayStation asi ještě verze 1.2 nestačila a že bude muset přijít další patch, aby zvážil návrat titulu do své digitální distribuce.

Pozitivní pro CDPR jinak je, že jedna z žalob, která v USA chtěla studio napadnout kvůli distribuční dohodě s Valve, byla stažena podatelem.

Read this next