Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Diablo 4 na Game Pass? A co zařídí Ultimate Edition?

Její přiblížení ve videu.

V příštích měsících mají úřady vyřknout ortel nad akvizicí Activision Blizzard do rukou Microsoftu, takže pak by mu teoreticky nemuselo nic bránit, aby hru umístil do předplacené služby. Dělá to tak ostatně už u všech titulů od Bethesdy, kterou koupil předtím...

Není tedy divu, že se hráči na tuto eventualitu ptají, když Diablo 4 vyjde začátkem června, a nejsou si jisti, zda si ho mají kupovat za plnou cenu, nebo si prostě jen počkat na předplatné.

Na toto téma se tedy vyjádřil generální manažer série v Blizzardu a veterán herního průmyslu, Rod Fergusson (ex Gears of War), aby to bylo co nejvíce důvěryhodné a spolehlivé:

"Je úžasné vidět tolik nadšení okolo bety Diablo 4. Dostávám spoustu dotazů, zda Diablo 4 bude na Game Pass, a na to musím odpovědět, že to neplánujeme".

Chybí tam však slůvko "nikdy" či jiné explicitní vyloučení této situace v budoucnu, takže nejspíš hovořil jen o době startu v létě, později se vše může změnit.

Výrobce také v krátkém videu přiblížil výhody Ultimate Edition, se kterou máte několikadenní náskok s hraním a pár bonusů:

Read this next