Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dnes se objeví velmi potřebný patch pro Star Wars Jedi: Survivor, vyřeší však enormní nároky na VRAM?

+ jak se natáčel motion-capture, čas globálního startu.

Jak bylo včera patrné z toho, když se shrnuly recenze, kdo hodnotil PC verzi, tam si hra odnesla osmičku nejčastěji za technické potíže s review-verzí.

Německý GameStar k tomu natočil video, kde zjistil, že hra sice správně používá čtyři jádra procesoru (na rozdíl od Gotham Knights či The Callisto Protocol), ale je tam někde úzké hrdlo.

PCMRace upozornil, že podobně jako PC port The Last of Us 1 Remake, i Star Wars Jedi Survivor má enormní nároky na VRAM. Z toho důvodu si prý hru nelze užít na Nvidia RTX 3080Ti, když má omezenou videopaměť. Dle GameStaru hra v review-verzi využívala v rozlišení 1440p celkem 18GB VRAM, což se nezdá být v pořádku.

Zdá se ovšem, že EA a Respawn jsou si všeho dobře vědomi, takže doporučují stáhnout si Day 1 patch, který se objeví během dneška (pátku). Má řešit chyby, zlepšít výkon hry a přidat více voleb pro přizpůsobení zážitku.

Tady je čas globálního startu dle regionu:

Bylo také oficiálně potvrzeno, co poprvé zmínily středeční postřehy, že tady bude režim New Game Plus.

Jako takový malý bonus v kontextu všeho lze vnímat minutové video s pohledem za oponu, kterak se v motion-capture studiu do hry natáčely boje se světelným mečem a další věci.

Read this next