Skip to main content

Někdo v předstihu dohrál Star Wars Jedi: Survivor a vyzradil spoustu detailů

Včetně délky hry, zpracování planet a technikálií.

Radost z toho pochopitelně nemohou mít magazíny, které uměle zadržují své verdikty do středeční 17 hodiny našeho času (26. dubna), na kdy je stanoveno oficiální embargo.

Uživatel Twitteru s přezdívkou KebbyPlays, jehož účet už je nyní smazán, nahodil své postřehy a důkazní screenshoty z dohrání Star Wars Jedi: Survivor v předstihu.

Každopádně už se stalo a nelze to vrátit, i kvůli zachování informací na Redditu, které jsou jen drobným spoilerem.

Příběh je prý 25 hodin dlouhý, pokud se rozhodnete vynechat veškerý vedlejší obsah a máte "příběhovou obtížnost". Režim New Game+ se zpřístupní až v den vydání pro všechny. Poté se také odemkou dvě další barvy světelného meče.

Hra má na PS5 a Xbox Series X šlapat v 60fps a rozlišení 1440p (Performance mód), zatímco ohledně Ska to není známo. Úprava Field of View, tedy zorného pole výhledu, je i v konzolových verzích.

Z těch šesti planet v Survivor jsou dvě velké a otevřené (Koboh a Jeddha), tři lineární (včetně Coruscant) a jedna pouze malá, sloužící k příběhovým účelům, jako Nur ve Fallen Order.

Potkat máte celkově pět hlavních bossů, plus řadu menších. Jméno Jediho z High Republic je Dagan Gera a má žlutý světelný meč. Vašimi společníky budou pouze dva - Bode a Merrin - a řídí je umělá inteligence.

Dotyčný autor úniku udělil soukromé hodnocení 8 z 10, protože se domnívá, že zlosynové jsou méně atraktivní než ve Fallen Order. Ti, kteří se nevyskytli v dosavadních trailerech, jsou prý zajímavější než ti známí.

Součástí hry má být výrazné cameo jako Vader ve finále předchůdce, leč tentokrát prý s lepší prezentací. Příběh by údajně měl zahrnovat nějakou romantickou zápletku, byť detaily vyzrazeny nebyly.

Read this next