If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Fallout Online v roce 2012

Nebude to střílečka, ale má hýřit humorem.

Interplay dnes slíbil, že jeho dlouho vyvíjená MMO Fallout Online bude definitivně spuštěna v druhé polovině roku 2012.

Šéf firmy Eric Caen to řekl v rozhovoru s časopisem Edge a zároveň na tentýž rok potvrdil betaverzi hry. Prý není důvod se obávat, že by kvalitu ohrozily dnes již vyřešené legální spory mezi Interplayem a Bethesdou (tvůrci Falloutu 3).

"O samotné hře toho moc říct nemůžu, jen že registrovaní uživatelé dostávají každých pět nebo šest týdnů novinky emailem," řekl Caen. "Není to typický newsletter se spoustou technických informací, nýbrž dopisy od herních NPC o tom, co ve světě Falloutu Online zažívají. Tímhle způsobem toho naznačujeme hodně o tom, co lze od naší MMO čekat."

Na Falloutu Online prý momentálně pracuje okolo devadesáti lidí a už v lednu loňského roku byl v takové podobě, že jste v něm mohli chodit po herním světě.

Caen se v rozhovoru také dotkl Falloutu 3. Interplay si podle něj cení toho, co Bethesda s hrou udělala, něco vítá a z něčeho už tak nadšený není. "Fallout 3 byl na můj vkus trochu moc vážný, tímhle směrem jít nechceme - naše MMO bude obvzvlášť vtipné a také mnohem hlubší než jenom obyčejná hra."

"Nebude to střílečka, protože střílení v ní zastupuje jen velmi malou část. Samotná hra je hlavně o rekonstruování našeho světa."

Caen tvrdí, že Interplay se chce zaměřit hlavně na komunikaci s hráči. "To se nedaří třeba World of Warcraftu, protože fantasy svět lze těžko propojit s tím dnešním - představte si, že byste dostali SMS zprávu od trolla! Ale v postapokalyptickém světě..."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Fallout Online

PC

Related topics
PC
About the Author

Levis

Contributor

Comments