Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Finální trailer Star Wars Jedi: Survivor a objasnění otevřenosti Coruscantu

+ o společnících při hraní.

Během každoročně opakované akce Star Wars Celebration Europe 2023, která oslavuje Hvězdné války jako univerzum, debutoval definitivně poslední trailer z toho, co fanoušky čeká 28. dubna.

Star Wars Jedi: Survivor vyloženě klepe na dveře a ředitel vývojářů Stig Asmussen proto poskytl rozhovor StarWars.com.

"Na tuhle hru padlo poslední roky tolik potu a krve, takže při vydání pro nás půjde o významný okamžik. Jsme zvědavi, jak budou hráči reagovat na další kapitolu cesty Cala."

Pasáže hratelnosti, kde jsou parťáci, má být velkým krokem v evoluci série. Autoři prý vždy sháněli nové způsoby, jak vyprávět příběh, a toto je přesně ono.

Vymysleli tedy systém, kterak Cal a jeho společníci, jako Bode Akuna či Merrin, bojují bok po boku, jak společně řeší hádanky, nebo vyjednávají na různých planetách, které navštíví.

Hodně z toho, co bylo předvedeno, je ve formě filmečků, ale ve hře je i mechanismus, kdy si můžete zavolat přátele uprostřed bitvy jednoduchým stiskem tlačítka, a oni vám přijdou na pomoc se speciálními útoky. Není to neomezené kvůli nutnosti ochlazení, ale podobné věci vám píchnou v řešení složitých bojových situací.

EA také oficiálně objasnili některé šířící se zvěsti ohledně planety Coruscant: "Aby bylo jasno, nikdy jsme neřekli, že by šlo o svobodně prozkoumávatelný otevřený svět. Stig Asmussen pouze řekl, že to je jedna z destinací ve hře. Survivor má úžasné planety k prozkoumání a naše dosud největší prostředí, ale je potřeba mít na vědomí, co bylo přesně řečeno". Čili nebude to klasický otevřený světa a nebudete moci volně létat okolo.

Read this next