If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nextgen update Cyberpunk 2077 právě vychází, dokonce i zkušební verze, půlhodina z PS5 a Xbox Series verzí

Únik z Holandska předhonil stream CD Projektu.

V řádu hodin bude po 16:00 středoevropského času odvysílán stream CD Projektu, kde má být vše následující ohlášeno. Jako by snad byl únor málo našlápnutý, co se týče velkých premiér...

Předhonily ho ale příspěvky na sociálních sítích či reklamy, takže šok z okamžitého vydání bez předešlého avíza se nakonec nekoná. Holandský Xbox vyzradil, že bezplatný nextgen update Cyberpunk 2077 bude venku už dnes večer (k večeru), což je velmi brzy, nicméně ladí to se zahlédnutím nativní PS5 verze v databázi PlayStation z konce ledna.

Navíc souběžně bude ke stažení i zkušební verze této kontroverzní, ale oceňované hry z Polska, minimálně na Xbox Series X / S.

Nabídnout má zábavu na dlouhých pět hodin, aneb tvůrci chtějí získat zpět důvěru, že titul již šlape bez problémů a netrpí na současných konzolích nějakými technickými problémy.

Že bude toto demo i na PlayStation 5, zase zmínila reklama ve Španělsku. Přesměrovávala na homepage, kam vedlo tlačítko "nyní již dostupné".

UPDATE - Aktualizace má mít na Xboxu 41 GB, označena je jako patch 1.5, který bude k mání i na starých konzolích a PC. Přinese překopaný strom schopností, takže můžete znovu vše rozdistribuovat a cílem bylo lépe vybalancovat boje:

UPDATE 2 - Cyberpunk 2077 dle popisku výrobce na současné generaci konzolí umí raytracing a 4K s dynamickým škálováním, rychlejšími načítacími časy a řadou vizuálních i technických vylepšení:

Mrkněte se na oficiální půlhodinu z hraní PS5 verze a Xbox Series X verze:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments