If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

No Man's Sky má nový termín

+ omluva tvůrce.

Poté, co Kotaku před pár dny napsalo o odkladu No Man's Sky, řada zdrcených fanoušků prý vyhrožovala Seanu Murrayovi smrtí. Zakladatel studia Hello Games to však neřeší, je totiž vytížen důležitějšími věcmi:

"Finalizovali jsme nové datum vydání. Bylo to těžké rozhodování, ale správné. S vývojem hry jsme spokojeni, pracujeme tak tvrdě, že to ani více nelze. Ale potřebujeme ještě nějaký čas, abychom vyrobili hru, jakou si zasloužíte."

No Man's Sky tak vyjde přesně 10. srpna v Evropě (Alza.cz) a o den dříve v USA, oznámila Sony na oficiálním blogu. Nadále platí, že v ten samý den dorazí verze pro PC i PS4.

A proč se o všem dozvídáme až na poslední chvíli? U krabicových her jsou prý všichni včetně Murraye pod smlouvou, že jim je zakázáno na toto téma mluvit.

"Omlouváme se všem, kterým zpoždění ublížilo. Když každý den sleduji testování hry, uvědomil jsem si, že potřebuje ještě další vyladění, abychom vám dodali něco speciálního. No Man's Sky je typ hry, jakou ještě tak malý tým nikdy nestvořil. Vesmír je neuvěřitelně rozsáhlý a těšíme se, až ho budete prozkoumávat s námi," dodal šéf vývojářů.

Comments